Dobrý den,  omlouvám se, že píši až nyní. Ještě jednou by jsme chtěli poděkovat dj Pavlovi za naprosto skvělé ozvučení naší svatby 18.8.2018 . Hrál naprosto dokonale i všechny naše vymysly, také skvělé moderoval. Všichni hosté byli nadšení a chválili nám, kde jsme sehnali tak skvělého dj. Ještě jednou děkujeme a budeme všem doporučovat. 

Hezký den manželé Malí  

Svatba Bělá pod Bezdězem  18.8.2018

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dobrý den

chtěla jsem Vám jen poděkovat za skvělou hudební produkci na naší svatbě která se konala v sobotu. Dj Pavel  hrál velice dobře a mezi svatebními hosty byl brzy velmi oblíbený. Určitě vás doporučím každému kdo budu shánět kvalitní muziku za příznivé peníze. 

Ještě jednou děkujeme

S přáním hezkého dne

Tereza Boučková ( Schejbalová)


Svatba 29.9.2018 Dešenice - Nýrsko

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dobrý den paní Balatá, 


chtěli bychom touto cestou vyjádřit naši radost a spokojenost s tím, že jsme si vybrali na svatbu právě Vaši agenturu! Náš velký dík patří Djovi. Dj Pavel byl naprosto skvělý. Hrál tak, že si všichni svatebčané přišli na své, báječně pomáhal méně zkušeným s moderováním a sám nám jednu hru naprosto skvěle odmoderoval. Prostě profík každým coulem. Domluvené písničky zamixovával nenásilně, tak že se vždy skvěle hodily a podle nálady dokázal vždy skvěle zaimprovizovat těmi správnými songy ať již k poslechu nebo k tanci. Určitě vás budeme dále doporučovat a v případě, že bychom zase někdy Dje potřebovali, budete naše jasná první volba. 


Děkujeme za krásný svatební večer, 

s pozdravem, 

Katka a Vráťa Fišerovi

Svatba 17.6.2017  Litvínov

Dobrý den,

omlouvám se, že píši až teď, ale měli jsme "starosti" se sháněním svatební cesty :)

Chtěl bych Vám moc poděkovat, ze perfektní domluvu a výborný djžejing v podání DJ Pavla. Moc jsme si naší svatbu užili a velký podíl na tom měl právě DJ Pavel. Ještě jednou děkujeme, poprosil bych o zaslání odkazu, kam můžeme na oplátku za perfektní služby vložil recenzi vaší agentuře.

Děkujeme


S pozdravem

Houškovi

________________________________________________________________________________________________


Dobrý den,
 
velmi bychom tímto rádi poděkovali za služby DJ Pavla na naší svatbě, která se konala 30.4.2015 v Horse Parku Kamenný dvůr. Svatba se nám moc vyvedla. DJ hrál perfektně, vše bylo bez chyby. 
 
Ještě jednou moc děkujeme, i díky Vám to pro nás byl úúúžasný den, na který budeme dlouho vzpomínat!
 
Jana a Jirka Sikorovi

_________________________________________________________________________________________________

Dobry den,
Chteli bychom podekovat DJovi Pavlovi za hrani na nasi svatbe 1.srpna.
Byla to bajecna akce, super party, o kterou se z velke casti zaslouzil Pavel! Vsichni se skvele bavili, mnoho hostu si chvalilo prave hudbu.
Dekujeme, pomohl jste nam k tomu, aby ten nas svatebni den byl opravdu krasny. Jen tak dal!
S mnoha pozdravy,
Novomanzele Rufolfovi
 
__________________________________________________________________________________________________
 
Dobrý den, před měsícem jsme byli na svatbě naši známých v Bečově a zalíbil se nám tam jeden Váš DJ Pavel. Rád bych Vás oslovil za sebe a mou přítelkyni zda máte volný termín na 29.8.2014, kdy se koná naše svatba...
S přáním pěkného dne Martin Hudeček
 
___________________________________________________________________________________________________
 
Dobrý den,

tímto bychom chtěli poděkovat Vám i Dj Pavlovi za úžasnou zábavu a moderování (ale i za skvělou komunikaci přes email...) na naší sobotní svatbě v Chomutově. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Vás, bez Vás by zábava určitě nebyla taková, jako byla. I když je pravda, že trvalo trochu déle, než se zábava rozjela, díky našim ,,stydlivým" příbuzným a kamarádům, ale i tak to bylo super a moc jsme si to užili. Takže ještě jednou moc děkujeme a pokud budeme potřebovat DJ ať už na svatbu někoho známého, nebo na jinou akci, určitě Vás rádi doporučíme a nebo se na Vás sami s radostí obrátíme.
Ještě jednou moc děkujeme,
novomanželé Lenka a Patrik :-)
 
_______________________________________________________________________________________________________
 
Dobrý den, Lukáši, 

konečně jsme opět dostali do normálu a mám čas Vám poděkovat za hraní na naší svatbě. 

Díky moc. Bylo to fain a doufám, že i vy jste se pobavil. 

Doufám, že až zas budete v televizi, tak mi dáte vědět. 

Mějte se fain. 

Alice Vrabcová (Drozenová)
________________________________________________________________________________________________________

Dobrý den,

 

ráda bych Vám tímto poděkovala za úžasný den s Vaším DJ LUCKY FOXEM.

Byl naprosto perfektní, všem hostům na svatebním rautu se líbil, všechny bavil – od nejmenších po nejstarší, měl připravené úžasné svatební hry a spoustu krásných dárků. Byl velmi přátelský, sympatický, prostě neměl chybu J

 

Děkuji Vám za Vše a budu Vás jen doporučovat.

 

Hezký den Vám přeji

Bára Duchečková ( Břachová)

____________________________________________________________________________________________________________

   Dobrý den,


rádi bychom touto cestou poděkovali DJ Pavlovi. Jedním slovem byl prostě super. Díky němu jsme se všichni skvěle bavili a taneční "parket" snad ani na chvilku nebyl prázdný.
Kdybychom chtěli po 50 letech zpečetit náš vztah další svatbou, DJ Pavel by byl jasná volba :o) - a tím není myšleno, že hraje vykopávky, ale že je to jak úžasný bavič, DJ, tak i moderátor. Takového DJ jsme přesně na naši svatbu hledali.

Moc děkujeme

J. + Z. Zoulovi